Sünnitus- ja günekoloogia osakond

Nimi Ametikoht E-mail Telefon
Angela Siidra õendusjuht angela.siidra@leh.ee 786 8522, 5348 2739
Snežanna Kalm naistearst snezanna.kalm@leh.ee 7868539
Rille Kelner naistearst rille.kelner@leh.ee 7868539
Merit Liivak naistearst merit.liivak@leh.ee 7868539
Katrin Org naistearst katrin.org@leh.ee 7868539
Denis Samarskii üldarst 7868539
Merle Sissas naistearst merle.sissas@leh.ee 7868539
Triin Tammiste naistearst triin.tammiste@leh.ee 7868539
Alexey Tsaregorodtsev naistearst 7868539
Kaili Anton ämmaemand kaili.anton@leh.ee 7868540
Kadi Joakit ämmaemand kadi.joakit@leh.ee 7868540
Elle Jäger ämmaemand elle.jager@leh.ee 7868542
Anneli Kakku ämmaemand anneli.mandel@leh.ee 7868540
Ene Kons ämmaemand ene.kons@leh.ee 7868540
Kätriin-Margeri Laanemets ämmaemand katriin-margeri.laanemets@leh.ee 7868540
Liivia Leis ämmaemand liivia.leis@leh.ee 7868466
Jaanika Põder ämmaemand jaanika.poder@leh.ee 7868540
Merle Sillaste ämmaemand merle.sillaste@leh.ee 7868540
Elina Zilmer ämmaemand elina.zilmer@leh.ee 7868540
Ly Tamra ämmaemand ly.tamra@leh.ee 7868540
Tiina Tuvi ämmaemand tiina.tuvi@leh.ee 7868540
Kristi Mandel hooldaja
Nadežda Mägi hooldaja
Kristiina Nupp hooldaja
Lea Simmul hooldaja
Marianne Raha hooldaja
Scarlett Veske abiõde/hooldaja