Sisehaiguste osakond

Nimi Ametikoht E-mail Telefon
Timo Alter üldarst timo.alter@leh.ee
Moonika Pärt-Ambos endokrinoloog moonika.part-ambos@leh.ee
Stig Benström kliiniline proviisor
Siret Dorch sisearst siret.oja@leh.ee 7868528
Viivi Kalda neuroloog viivi.kalda@leh.ee 7868580
Anne Kallaste infektsioonikontrolli arst anne.kallaste@leh.ee
Angela Kannuke üldarst
Ruth Kipper vanemlastearst ruth.kipper@leh.ee 786 8543, 503 9398
Brita Kroosmann arsti abi brita.kroosmann@leh.ee
Leila Metsallik kardioloog leila.metsallik@leh.ee 7868593
Kaja Mustimets neuroloog kaja.mustimets@leh.ee 7868580
Helgi Paidre kardioloog helgi.paidre@leh.ee
Pille-Riin Raja üldarst pilleriin.raja@leh.ee
Urve Tiidla sisearst/kopsuarst urve.tiidla@leh.ee 786 8591,786 8528
Merike Toomik sisearst merike.toomik@leh.ee 7868528
Katrin Treijar lastearst katrin.treijar@leh.ee 786 8543, 503 9398
Annelie Truija sisearst annelie.truija@leh.ee 7868535
Karmen Raag õendusjuht karmen.raag@leh.ee 786 8532, 5666 1098
Merily Pedassaar sekretär merily.pedassaar@leh.ee 7868528
Talvi Annus abiõde
Jaanika Armulik abiõde
Ene Haller õde 786 8590, 786 8495
Kadi Hõlpus õde
Veevi Hõrak õde veevi.horak@leh.ee 7868562
Ingrid Ivanov õde 786 8536, 786 8543
Sandra Kiilo õde 786 8536, 786 8543
Kaidi Kori õde
Edita Kroon abiõde
Kaile Kõva õde 786 8536, 786 8543
Einike Lemats õde
Maive Mark õde 7868529
Kelly Mekk õde
Merike Mets õde 7868529
Teele Piir õde
Liisi Piirisild õde 7868529
Milvi Pille õde 7868529
Annika Ploom õde 7868529
Anne Pruuli õde 7868591
Maia Puusaar õde 7868536
Silvi Pükke õde 786 8593, 786 8596
Ruta Ranna õde 786 8536, 786 8543
Raili Rauba õde 7868529
Lena Repp õde 7868536
Silva Rünnimeri õde 7868529
Ruth Saluorg õde 7868536
Eliise Sarik õde 786 8536, 786 8543
Triinu Tamm õde
Anne Välimets õde 786 8536, 786 8543
Piirika Ernits hooldaja
Kati Harak hooldaja
Rael Kaasen hooldaja
Heli Kaupo hooldaja
Sirje Krevald hooldaja
Mariliis Luik hooldaja
Katrin Mankin hooldaja
Kersti Muru hooldaja
Pilvi Olesk hooldaja
Mari Olõkainen hooldaja
Ene Palujanov hooldaja
Terje Pedosk hooldaja
Sirje Ristisaar hooldaja
Laura Sikk hooldaja
Linell Sikk hooldaja
Kätlik Suitsik hooldaja
Kalvi-Ave Vill hooldaja
Kaili Vodi hooldaja