Juhatuse liikme pöördumine

Lugupeetud külastaja

Lõuna-Eesti Haigla on kõrgetasemelist eriarstiabi ja sotsiaalhoolekande teenuseid osutav tervishoiuasutus, mis asub looduslikult väga ilusas kohas, Kubija järve ääres keset männimetsa. Kaunis vaade, mis avaneb haiglaakendest, on meie visuaalseks identiteediks.

Meie missiooniks on osutada klientidele parimat võimalikku eriarstiabi ja teisi meditsiini- ning sotsiaalhoolekande teenuseid.

Lõuna-Eesti Haigla on arenev tervishoiuasutus, millel on Eesti haiglavõrgu arengukava kohaselt kindel tulevik ja senisest märksa suurem vastutusala.

Peame äärmiselt tähtsaks koostööd kõigi Kagu-Eestis praktiseerivate perearstidega, kellele soovime olla esmaseks koostööpartneriks pakkudes eriarstiabi ning teisi meditsiini- ja õendus- hooldusteenuseid.

Oleme koostööpartner nii Tartu Ülikooli Kliinikumile kui ka teistele eriarstiabi pakkuvatele tervishoiuasutustele.

Me oleme tänulikud patsientidele ja nende pereliikmetele ning kolleegidele teistes tervishoiuasutustes usalduse eest ja ühtlasi kinnitame, et haigla kollektiiv püüab teha kõik endast oleneva, et mitte kaotada Teie usaldust. Rahulolev klient on meie tegevuse peamiseks mõõdupuuks.

Lugupidamisega
Arvi Vask