Taastusravikeskus

Missioon:

Pakkuda taastusraviprotseduure nii ägedast haigusest paranemise ajal kui ka krooniliste haiguste puhul, eesmärgiks patsiendi/kliendi vaevuste leevendamine ja parem igapäevaeluga toimetuleku saavutamine.

Pakutavad teenused:

 TaastusravikeskusTaastusravikeskus

Kontakt:

Keskuse juhataja Katrin Lembra 786 8565
Taastusravi arst dr Kersti Hagel 786 8564
Õendusjuht Heli Rinken 786 8565
Logopeed Juta Kits 786 8563
Registratuur   786 8544

 

Keskuse tutvustus

Taastusravikeskus asub Lõuna-Eesti Haigla I korruse B ja C-korpuses. Keskus on renoveeritud ja sisustatud kaasaegse varustusega. Keskusesse on võimalik pöörduda perearsti/eriarsti saatekirjaga, samas pakume ka taastusraviprotseduure tasulise teenusena. Ambulatoorsetele haigetele pakume võimalust ööbida haigla pansionaadis (9.59 eurot/öö). Keskusel on leping Tervisekassaga.

Meeldivaks puhkuseks ja tervise säilitamiseks on võimalik osta tasulisi protseduure. Olulisel kohal tervisesportlastele on looduskaunis ümbrus, sest männimetsade keskele on rajatud kogu Eestis ainulaadsed mõõdetud koormusega südamerajad.

Keskuses on avatud soolaravikamber. Soolaravi peamiseks näidustuseks on kroonilised hingamisteede haigused. Kergendust saavad ka allergilised inimesed. Samuti on soolaravi näidustatud nahahaiguste puhul.

Taastusravikeskus

Lõuna-Eesti Haigla ASi tasuliste teenuste loetelu

Taastusravikeskus