Õendusabikeskuse hinnakiri

Hooldusteenuse hinnakiri alates 01.04.2022.a. on järgmine:

I Üldhooldusleping 26 eurot/ööpäev 7. korrus või 27 eurot/ööpäev 2. korrus - kliendile, kellel on piiratud iseseisev toimetulek füüsilise võimekuse languse tõttu ja/või kognitiivsete võimete languse tõttu. Vajab toimetulekuks ööpäevaringselt kõrvalabi, järelvalvet ja juhendamist. Kasutab abivahendeid liikumiseks ja/või tualetitoiminguteks. vajab kõrvalabi ja juhendamist igapäevaste hügieenitoimingute teostamisel. Esineb osaline põiepidamatus ja/või soolepidamatus. Kasutab mähkmeid ja vajab kõrvalabi mähkmete vahetamisel.

II Üldhooldusleping 29 eurot/ööpäev - kliendile, kes vajab ööpäevaringselt hooldamist, järelvalvet ja juhendamist. Vajab kõrvalabi igapäevatoimingute sooritamisel (kehaasendi muutmine, riietumine, söömine, joomine, kehapuhtuse eest hoolitsemine). Põie- ja soolepidamatuse tõttu kasutab mähkmeid. vajab abivahendeid lamatiste ennetamiseks ja /või lamatishaavandite hoolduseks ja raviks (spetsiaalne madrats, tugipadjad, funktsionaalne voodi jne. )

III Üldhooldusleping ühekohalises toas. Teenuse hind vastavalt kliendi hoolduse ja abivahendite vajadusele 26, 27 või 29 eurot/ööpäev + 64 eurot privaatsuse eest kuus.

IV Iseseisev statsionaarne õendusabi 95,64 eurot/ööpäev.

Lilia Leppsaar

Õendusabikeskuse juhataja