Psühhiaatriaosakond

Nimi Ametikoht E-mail Telefon
Eduard Veidenberg psühhiaatriaosakonna juhataja eduard.veidenberg@leh.ee 786 8490, 5332 9286
Anne-Mai Heinlaid psühhiaater anne-mai.heinlaid@leh.ee 7868512
Doris Madissoon psühhiaater doris.madissoon@leh.ee
Janika Naaber psühhiaater janika.naaber@leh.ee 7868549
Valeri Šipov psühhiaater valeri.shipov@leh.ee 7868547
Merike Kalda psühholoog merike.kalda@leh.ee 7868498
Anne Luik psühholoog anne.luik@leh.ee 7868548
Mariliis Salumaa psühholoog mariliis.rannu@leh.ee 7868567
Hingi Uue õendusjuht hingi.uue@leh.ee 7868464
Terje Mihhailova juhtumikorraldaja terje.mihhailova@leh.ee 7868497
Kristi Pihla pereterapeut kristi.pihla@leh.ee 7868567
Anu Raudsepp sotsiaaltöötaja anu.raudsepp@leh.ee 7868594
Ive Ruitlane-Rüütli kogemusnõustaja ive.ruitlane-ruutli@leh.ee
Kersti Aarmaa õde 786 8550, 786 8516
Annika Andla õde 786 8550, 786 8516
Ilona Bahmatšev õde 786 8550, 786 8516
Maire Hussar õde 786 8550, 786 8516
Anu Jõgeva abiõde 786 8550, 786 8516
Mariscalle Kõrvel õde 786 8550, 786 8516
Esta Lehes õde 786 8550, 786 8516
Maigi Meier õde 786 8550, 786 8516
Kätlin Pilt õde 786 8567, 786 8512
Karin Rosenthal õde 786 8550, 786 8516
Siret Rüütel õde 786 8550, 786 8516
Sirje Sergejeva õde 786 8550, 786 8516
Age Sohard õde
Veera Sõrmus õde 786 8550, 786 8516
Kaili Tamm abiõde 786 8550, 786 8516
Eda Tuuling õde
Heili Velks õde 786 8550, 786 8516
Ormes Kakku hooldaja 7868516
Aivar Kapp hooldaja 786 8550, 786 8516
Triin Karolin hooldaja 786 8550, 786 8516
Maidu Kõoleht hooldaja 7868516
Dina Kängsepp hooldaja 786 8550, 786 8516
Marika Lehtmäe hooldaja 786 8550, 786 8516
Kadi Oru hooldaja 7868550
Anni Piho hooldaja 786 8550, 786 8516
Helgi Soomer hooldaja 786 8550, 786 8516
Tarmo Vana hooldaja 786 8550, 786 8516
Merike-Maria Küttis tegevusjuhendaja