Lõuna-Eesti Haigla vaktsineerimiskabineti töökorraldus on muutunud

Lõuna-Eesti Haigla vaktsineerimiskabinet on kolinud ja asub alates 03. oktoobrist 2022. a. haigla 1. korrusel A-korpuses. Palun jälgige suunaviitasid! Samuti on muutunud vaktsineerimispäevad. Vaktsineerida saab esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 10-15. Eelregistreerimata võtame vastu kell 13-15.

Vaktsineeritakse soovijaid vanuses 12+ eluaastat. Aegu saab broneerida läbi interneti www.digilugu.ee, üleriigilisel telefonil 1247 või haigla registratuuri telefonil 786 8569. Tehakse ka tõhustusdoose. Vaktsineerida saab nii Pfizer Comirnaty vaktsiiniga kui Moderna Spikevax vaktsiiniga. Esmast vaktsineerimiskuuri saab teostada Comirnaty vaktsiiniga. Tõhustusdoosi saab teha bivalentsete vaktsiinidega. 

Haiglasse jõudes tuleb Teil registratuuris teada anda, et olete tulnud vaktsineerima. Kaasa palun võtta pildiga isikut tõendav dokument. Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga.

Jälgige vaktsineerimise infot haigla kodulehel www.leh.ee, haigla facebooki lehel või interaktiivsel kaardil aadressil https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

Lisainfo

Terviseameti vaktsineerimisalane koduleht vaktsineeri.ee

Kõrvaltoimetest teavitamise teatis

Perearsti nõuandetelefon 1220