Lõuna-Eesti Haigla vaktsineerimiskabineti töökorraldus

Lõuna-Eesti Haigla vaktsineerimiskabinet asub haigla 1. korrusel A-korpuses. Palun jälgige suunaviitasid! Vaktsineerida saab esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 10-15. Eelregistreerimata võtame vastu kell 13-15.

Vaktsineeritakse soovijaid vanuses 12+ eluaastat. Aegu saab broneerida läbi interneti www.digilugu.ee, üleriigilisel telefonil 1247 või haigla registratuuri telefonil 786 8569. Tehakse ka tõhustusdoose. Vaktsineerida saab nii Pfizer Comirnaty vaktsiiniga kui Moderna Spikevax vaktsiiniga. Esmast vaktsineerimiskuuri saab teostada Comirnaty vaktsiiniga. Tõhustusdoosi saab teha bivalentsete vaktsiinidega. 

Alates 01. detsembrist on kabinetis võimalik ka gripi vastu vaktsineerida krooniliste haigustega inimestel ja vanusegrupil 60+.

Haiglasse jõudes tuleb Teil registratuuris teada anda, et olete tulnud vaktsineerima. Kaasa palun võtta pildiga isikut tõendav dokument. Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga.

Jälgige vaktsineerimise infot haigla kodulehel www.leh.ee, haigla facebooki lehel või interaktiivsel kaardil aadressil https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

Lisainfo

Terviseameti vaktsineerimisalane koduleht vaktsineeri.ee

Kõrvaltoimetest teavitamise teatis

Perearsti nõuandetelefon 1220