Lõuna-Eesti Haigla sünnitusosakond pakub turvalisust ja privaatsust! Ootame kõiki sünnitajaid olenemata elukohast. Osakond asub haigla III korruse A-korpuses.

Ööpäevaringselt on valmis teid abistama kogenud ämmaemandad, naistearstid, anestesioloog ehk narkoosiarst ja lastearst.

Valvearst

786 8539

Valveämmaemand

786 8540

Valveõde

786 8541

 

 053A6699

Meil on väga pikaajaline kogemus regionaalanesteesias ehk seljasüstiga keisrilõigete ja normaalse sünnituse valutustamisel. Üldnarkoosita keisrilõige säästab last ja annab emale võimaluse saada laps kohe rinnale ka operatsiooniga lõppeval sünnitusel. Ämmaemandate abi ja nõuannete toel on võimalik valida erinevaid sünnitusasendeid, pakume võimalust ka vette sünnitada.

LEH18SO 026

Sünnitustoad on kaasaegse sisustusega. Pärast sünnitust pakume sünnitajale koos tugiisikuga võimalust jääda peretuppa või soovi korral üksikpalatisse. Perepalati hind on 15 eurot/ööpäev (hind ei sisalda tugiisiku toitlustust) või 22 eurot/ööpäev (hind sisaldab tugiisiku toitlustust).

LEH18SO 004

Kindlasti on sünnituse juurde oodatud teie kõige lähedasem inimene, et seda ilusat hetke jagada! Kui saabute haiglasse pisut vara ja sünnitustegevus pole veel alanud, saame pakkuda võimalust jääda õige hetke ootele osakonda või haiglas asuvasse pansionaati.

LEH18SO 021

PEREKOOL 

Aktiivselt tegutsevas perekoolis on võimalik kuulata erinevaid loenguid rasedusest, sünnitusest, seadusandlusest, vastsündinu hooldusest ja imetamisest. Perekooli loenguid viivad läbi ämmaemandad ja sotsiaaltöötaja. Loengud on emadele ja tugiisikutele tasuta ning eelregistreerimist pole vaja. Basseinis toimub igal kolmapäeval rasedate vesivõimlemine.

INDIVIDUAALNE ÄMMAEMAND/NAISTEARST SÜNNITUSEL

IMETAMISNÕUSTAMINE

Imetamisnõustamisel saate nõu ja tuge erinevate imetamisega seotud probleemide korra. Nõustamist pakuvad kõik osakonna ämmaemandad. Nõustamine on tasuta. Eelregistreerimine tel 786 8540.

RASEDUSKRIISI NÕUSTAMINE

LEH18SO 015

Tasuliste teenuste eest saate maksta nii sularahas kui pangakaardiga. Maksmine toimub osakonnast väljakirjutamise päeval.

Osakonnas on kõik võimalused haiguste diagnostikaks, kohese ultraheli, röntgenoloogiliste ja laboratoorsete uuringute võimalus, nii konservatiivne kui ka operatiivne ravi.

Teeme erinevad günekoloogilisi operatsioone/ protseduure

  • Laparoskoopiline kirurgia (lastetuse põhjused; munasarjade operatsioonid; munajuhade operatsioonid; liidete vabastamised; steriliseerimine);
  • Hüsteroskoopilised operatsioonid- polüüpide, väikeste müoomisõlmede, emakasiseste liidete ja emaka vaheseina eemaldamiseks. Ka verejooksude diagnostilisel eesmärgil.
  • Avatud kõhukoopa operatsioone
  • Tupekaudseid operatsioone
  • Tupe plastilisi operatsioone
  • Uriinipidamatuse kirurgilist ravi
  • Operatsioone välistel suguelunditel
  • Raseduse katkestamist medikamentoosselt kuni 9 rasedusnädalani
  • Raseduse katkestamist naise soovil kuni 11 rasedusnädalani.