Lõuna-Eesti Haigla peauks on avatud argipäeviti kell 7.30-17.00. Fuajees toimub patsientide ja töötajate esmane tervisekontroll. Muul ajal on sissepääs ainult erakorralise meditsiini osakonna (EMO) kaudu.
Ambulatoorsed vastuvõtud ja uuringud toimuvad piiratud mahus. Võimalusel nõustatakse patsiente telefoni teel. Kõik patsiendid helistatakse eelneval päeva üle - kinnitatakse vastuvõtu või uuringu toimumisaeg ning lepitakse kokku nõustamise viis. Kui teile ei ole helistatud, palun võtke ise ühendus haigla registratuuriga tel 786 8569 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja küsige kinnitust vastuvõtu/uuringu toimumise kohta.
Palume tulla haiglasse ainult tervena – patsiendil ei tohi olla haigusnähtusid, ka peavad tema pereliikmed olema terved ning ei tohi olla teadaolevat kokkupuudet koroonaviirusesse nakatunu või selle nakkuse kahtlase isikuga viimase 14 päeva jooksul. Jätkuvalt kehtib haiglas patsientide külastuskeeld.
 
Olge terved!