Kolmapäev, 19.detsember 2012, oli Lõuna-Eesti Haiglas väga kingitusterohke päev. SLO Eesti AS annetas sünnitusosakonnale heategevuse raames sünnitusvoodi. Lisaks andsid Antsla Gümnaasiumi koolilapsed täna haiglale üle kinketšeki 2000 eurole. Raha koguti 18.detsembril toimunud Antsla Gümnaasiumi heategevuslikul jõululaadal ja saadud tulu annetati Lõuna-Eesti Haigla lasteosakonnale.  

Raido Vaikre, SLO Eesti AS turundusjuht: "SLO Eesti AS on juhtiv professionaalne elektri- ja teletarvikute hulgimüüja Eestis. Omades suurimat müügivõrgustikku, mõistame igati klientide vajadusi ning püüame pakkuda neile parimat teenust elektritarvikute hulgimüügi turul. Ettevõtte kontorid paiknevad lisaks Tallinna peakontorile ka Võrus, Tartus, Pärnus, Paides, Rakveres, Narvas, Viljandis, Kuressaares ja Kärdlas. SLO Eesti AS on tegutsenud eesti turul tänaseks 20 aastat. Sündmuse raames soovime jagada juubeliaasta rõõmu ka abivajajatega.  Seetõttu kogusime kõikidelt sünnipäeva külalistelt lilledele ja juubelikingitustele mõeldud summad annetustena Lõuna-Eesti Haiglale uue sünnitusvoodi soetamiseks. Täname kõiki meie lugupeetud kliente ning partnereid annetuste eest."

SLO Eesti AS poolt esindasid ettevõtet kingituse üleandmisel juhatuse liige Heiki Laantee, turundusjuht Raido Vaikre ning SLO Võru müügikontori juhataja Toomas Susi. Lõuna-Eesti Haigla poolt võtsid kingituse vastu juhatuse liikmed Külli Raup ja Arvi Vask, ravijuht Agnes Aart ning osakonna töötajad.

Raido Vaikre, SLO Eesti AS turundusjuht: "Meil on hea meel üle anda firmalt InstruMed OÜ tellitud sünnitusvoodi "Merivaara Optima" maksumusega 9600 EUR. See voodi on esimene omataoline Eestis ja meile teeb rõõmu, et see asub just Lõuna-Eesti Haiglas." Arvi Vask: "Lõuna-Eesti Haigla tänab ülimalt vajalike kingituste eest. On rõõm teatada, et uus sünnitusvoodi on juba "sisse õnnistatud". Täna, kell 9.50, nägi ilmavalgust tüdruk."